Hardware in the Loop testování v automotive a aerospace – PŘESUNUTO

Vážení příznivci,
dovolujeme si vás informovat, že bohužel musíme tuto akci odložit z důvodu zrušení jednoho z přednášejících vzhledem k naléhavým obchodním důvodům. O novém termínu akce vás budeme co nejdříve informovat.

Děkujeme za pochopení.
R&D centrum Valeo Praha

Vítejte na události, na které se technologie setkávají s realitou! Tentokrát se společně ponoříme do testování v automotive a aerospace.

Jako první vystoupí se svou prezentací doc. Ing. Peter Chudý, Ph.D., MBA z brněnské univerzity FIT VUT, který představí předmět Hardware in the Loop (HiL) simulace a testování pro vysoce automatizované platformy mobility se zvláštním důrazem na letectví, kde Simulace a testování HiL se staly nevyhnutelnou součástí návrhu a vývoje avioniky. Příslušné procesy HiL budou představeny v kontextu návrhu digitálního autopilota a prezentovány ve dvou různých fázích pozemního testování. V první fázi bylo použito ověřovací nastavení leteckého simulátoru SimStar v laboratoři, které podporovalo počáteční funkční hodnocení navržených a implementovaných funkcí autopilota, zatímco následující fáze využívala integraci integrovaného systému autopilota na palubě experimentálního letadla. Cílem HiL simulací bylo pozemní testování a ověření provozní způsobilosti navržených prvků systému řízení letu autopilota před samotnými zkušebními lety. Hardware systému řízení letu byl integrován do nastavení simulace HiL pomocí komunikačního protokolu CANaerospace. Obě fáze simulace HiL potvrdily očekávaný výkon konstrukčních prvků autopilota.

Druhým řečníkem bude Valeo Senior Expert, Diego Carvalho, jež vede softwarový tým oddělení automotive kamer, který bude přednášet na téma DVS Unified Framework napříč ověřovacím pracovním postupem – od nahrávání po HIL. V rámci jeho přednášky bude představen standardizovaný software a hardware oddělení automotive kamer používaný v rámci pracovního postupu pro validace. Počínaje testováním kamery, záznamem ve vozidle a simulací až po přehrávání HiL.

Posledním, avšak neméně důležitým řečníkem, bude Ing. Jiří Keprt, Ph.D., Chief Applications Engineer - ADAS z National Instruments, který bude hovořit na téma Evoluce validačních nástrojů NI pro ADAS. V rámci jeho přednášky se zaměříme na důležitost propojení testovacích metodologií během testu In-Vehicle Data Record, Replay a Hardware-in-the-Loop (HiL). Ponoříme se hlouběji do nejnovějších pokroků v simulaci HIL a technik přímého vkládání obrazu a nové technologie, jako je RDMA podporující tento vývoj.

Datum: Čtvrtek 20. 4. 2023

Adresa:

Valeo R&D centrum
Sazečská 247/2
108 00, Praha

nebo online

Program:

[17:30] Otevíráme brány Valeo R&D centra
[18:00] Hardware in the loop v letectví (doc. Ing. Peter Chudý, Ph.D., MBA - FIT VUT)
[18:30] Postupy při testování kamer - od nahrávání po Hardware in the loop (Diego Carvalho - Valeo)
[19:00] Evoluce validačních nástrojů National Instruments v ADAS (Ing. Jiří Keprt, Ph.D. - ADAS - National Instruments)
[19:30] Diskuze a občerstvení

Registrace na tento technical meetup

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přeji si dostávat informace

Registrer to Newsletter Registrujte se k Newsletteru